CZ EN

Konstrukce

Konstrukce

Konstrukční tým pražské pobočky Ricardo patří mezi nejuznávanější v mnoha oborech na celém světě. Naši konstruktéři jsou plně kvalifikovaní pro vývoj a konstrukci motorů, pohonných ústrojí, převodovek a vozidel. Působíme nejen v oblasti osobních a nákladních automobilů, ale také ve vývoji motocyklů, vojenských vozidel, pohonných systémů pro lokomotivy a lodě.

Zabýváme se všemi fázemi vývoje od návrhu konceptu, jeho projednávání se zákazníkem přes konstrukční návrhy detailů, skupin a příslušenství, zajišťování dílů pro stavbu prototypů až po úpravy vyplývající ze zkoušek. Pro práci používáme různé CAD systémy a simulační software.

Intenzivně spolupracujeme s našimi zákazníky na výrobě prototypů a jejich testování. Tato cenná zpětná vazba nám pomáhá optimalizovat design.

Pracujeme na široké škále projektů, jejichž rozsah se pohybuje od drobných úprav jednotlivých komponent až po komplexní projekty pro velkosériovou výrobu významných mezinárodních společností.

Níže naleznete nabídku pozic, které naše společnost v této oblasti momentálně obsazuje:

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice

Nenašli jste odpovídající volnou pozici? Neváhejte a odešlete nám svůj životopis v anglickém jazyce spolu s motivačním dopisem zde.